קידום אתרים

Posted by .

קידום אתרים נועד לשפר את מיקום האתר במנועי החיפוש בצורה טבעית, המכונה בשפת המקדמים "קידום אתרים אורגני".
בעלי אתרים שאינם מעוניינים לשלם עבור כל כניסה לאתר שלהם, באמצעות פרסום ממומן, מקדמים את האתר שלהם באופן אורגני וכך משלמים תשלום חודשי קבוע לחברת קידום האתרים.

קידום אתרים = שיפור האתר
במהלך עבודת קידום אתרים, מקדם האתר יגרום לכך שאתרים אחרים מתחומים המקבילים לתחום עיסוקו של האתר המקודם, יקשרו אל האתר המקודם, כאשר מנועי החיפוש יראו כי אתרים בתחום מקשרים אל האתר המקודם – הם יקדמו אותו בדירוג האתרים האורגני בתוצאות החיפוש.
אתר מקודם אם כן, מעלה את ערכו, בכך שהוא מופיע בעמוד הראשון בגוגל בתוצאות חיפוש אורגניות, בביטוי תחרותי והינו בעל ערך כספי גבוה מאתר המופיע בעמוד הראשון בתוצאות הממומנות (אין ערך לאתר המופיע במודעות הממומנות בלבד).
את שווי הקידום של אתר אינטרנט ניתן ללמוד מהפוסט העוסק בהערכת שווי שוק של אתר אינטרנט שפרסמתי בעבר.

קידום אתרים בתחומים תחרותיים, הינה משימה שרק באמצעות קידום אתרים מקצועי ניתן לעמוד בה וכמובן לנצח את ה"כרישים" שכבר מקודמים מספר שנים לפניכם.
קידום אתרים מקצועי היא עבודתם של חברות קידום מקצועיות בלבד היודעות לעמוד בשורה אחת עם השינויים המתחוללים במנועי החיפוש ובראשם גוגל.
חברות קידום אתרים מקצועיות לרוב יוכלו לספק אינפורמציה לגבי הערכת שווי אתר האינטרנט שלכם, עם זאת אין להתייחס לחוות דעת אחת בנושא ומומלץ לבדוק בכמה חברות על מנת לקבל את השווי הממוצע, זאת מכיוון שכל חברה תעריך את שווי האתר באמצעות הכלים העומדים לרשותה שנמצאו נכונים בעיניה.

מידע נוסף על קידום אתרים:
קידום אתרים בגוגל – אתר webresult קידום אתרים
קידום אתרים אורגני – אתר webresult קידום אתרים

חברות בניית אתרים:
בניית אתרים – אתר guru4rent בניית אתרים

7 Responses to “קידום אתרים”

  1. David
  2. תום
  3. אנטון
  4. דבי
  5. טל
  6. צחי

    באמת הבלוג אינפורמטיבי כאן ידידי. רק רציתי להגיב ולומר לשמור על עבודה באיכות. אני בסימניה הבלוג שלך רק עכשיו אני אחזור לקרוא יותר בעתיד ידידי! גם קולע צבעים על נושא זה הולך טוב עם הבלוג לדעתו הצנועה שלי:)

  7. אסתי

You must be logged in to post a comment. Log in